Dyson štapni usisivač V8ID EK000571793
Dyson štapni usisivač V8ID: EK000571793
Pronađite pravi Dyson usisivač za svoj dom. Riješite kratki kviz i otkrijte tri personalizirane preporuke. Kviz vas čeka OVDJE.
Iskoristi do -30% popusta na Dyson usisivače i pročišćivače zraka + dodatnih -10% u košarici! Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka zaliha. Pogledaj cijelu ponudu ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 799,90 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
719,90 KM
Do 40 minuta snažnog usisavanja | Motorbar četka za raspetljavanje | Sistem filtracije | Za domove s kućnim ljubimcima
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Dyson |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 21.6 V |
| Vrijeme rada | 40 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 80 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.54 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Visina | 124.4 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 22.4 cm |
| Neto težina | 2.54 kg |