SAMSUNG QLED televizor QE43Q60BAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen, Q-Symphony, Dual LED, Crni **MODEL 2022**ID EK000455841
SAMSUNG QLED televizor QE43Q60BAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen, Q-Symphony, Dual LED, Crni **MODEL 2022**ID: EK000455841
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.299,00 KM
Dijagonala: 43"/109 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Quantum Dot tehnologija | Motion XCELERATOR |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 100% Color Volume with Quantum Dot | 3-side Bezelless Design | 4K AI Upscaling | Alexa | Ambient Mode | Auto Motion Plus | Bixby | Brightness Detection | ConnectShare | Contrast Enhancer | Digital Clean View | Eco sensor | Filmmaker Mode | Game Motion Plus | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | LED Clear Motion | Motion Xcelerator | MultiView | Multiroom Link | Noise Reduction | PC on TV | Smart Calibration - Basic | SmartThings | Super Ultrawide GameView & Game Bar | Supreme UHD Dimming |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 8.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 559.4 mm x 965.5 mm x 25.7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 598.1 mm x 965.5 x mm x 181 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |