Samsung Galaxy Z Fold3 5G, 12+256 GB, SM-F926BZSDEUC, Phantom SilverID EK000417043
Samsung Galaxy Z Fold3 5G, 12+256 GB, SM-F926BZSDEUC, Phantom SilverID: EK000417043
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.869,00 KM
Veličina ekrana: 7.6 Inči | Originalna garancija: 24 mjeseca | Trostruka kamera: 12+12+12 MP | Interna memorija: 256 GB | RAM memorija: 12 GB | Brzo punjenje 25W |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Samsung 25W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T2510XBEGEU, Crni (kabel uključen)
59,00 KM
39,90 KM
Samsung 65W brzi punjač, Wall Charger, EP-T6530NBEGEU, Crni (kabal nije uključen)
115,85 KM
89,90 KM
Samsung 45W brzi punjač, USB-C Power Adapter, EP-T4511XBEGEU, Crni (1.8m kabel uključen)
109,00 KM
69,90 KM
| Brand | Samsung |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 7.6 " |
| Tip display-a | 1768 x 2208 piksela preklopni Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+. Preklopni ekran 6,2 Super AMOLED, 120Hz 816 x 2268 piksela, Corning Gorilla Glass Victus |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka - 12 MP, f/1.8, 26mm Dual Pixel PDAF, OIS + 12 MP, f/2.4, 52mm + 12 MP, f/2.2, 12mm |
| Prednja kamera | 16 MP, f/1.8 ispod ekrana. Na preklopnom ekranu 10 MP, f/2.2, 26mm |
| Tip procesora | Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| Kapacitet baterije | 4400 mAh |
| SIM | Single |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Ostalo | Preklopni ekran, Type-C, senzor otiska prsta, NFC, 11W Qi bežićno punjenje, 25W brzo punjenje baterije, reverzibilno bežično punjenje (puni drugi telefon kao bežični powerbank), prvi vodootporni preklopni telefon na svijetu |
| Visina | 158.2 mm |
| Širina | 128.1 mm |
| Dubina | 6.4 mm |