Makita akumulatorska bušilica DDF453SYE (18V,Li-ion,2x1.5Ah)ID EK000439389
Makita akumulatorska bušilica DDF453SYE (18V,Li-ion,2x1.5Ah)ID: EK000439389
- 529,90 KM
- Cijena
- 319,00 KM
Ergonomski dizajn pruža izvrsnu kontrolu i upravljivost uređaja. Brzostezna glava. Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom. Metalna konstrukcija zupčanika. Ručni remen ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 1 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ergonomski dizajn pruža izvrsnu kontrolu i upravljivost uređaja.
Brzostezna glava.
Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom.
Metalna konstrukcija zupčanika.
Ručni remen može biti priključen.
Brzostezna glava.
Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom.
Metalna konstrukcija zupčanika.
Ručni remen može biti priključen.
| Brand | Makita |
| Garancija | 1 + 2 god |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 1300 okr/min |
| Broj baterija u paketu | 2 kom |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip proizvoda | Klasične aku bušilice |
| Maks. okretni moment | 42 Nm |
| Masa | 2 kg |