Gorenje zamrzivač FH37DAWID EK000834736
Gorenje zamrzivač FH37DAWID: EK000834736
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 829,00 KM
- Cijena
- 699,00 KM
Gorenje zamrzivač FH37DAW | Način hlađenja: Statički | Energetska klasa: D | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Kapacitet: 372 l | Širina x Visina x Dubina: 124,3 x 85,8 x 74,6 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Horizontalni |
| Ukupni volumen | 372 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 21 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 204 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 1 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 42 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Indikator otvorenih vrata | Zvučni signal |
| Visina | 85.8 cm |
| Širina | 124.3 cm |
| Dubina | 74.6 cm |
| Neto težina | 46.5 kg |
| Bruto težina | 53.5 kg |