Candy zamrzivač CNUQ2L58EXID EK000716492
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 429,00 KM
- Cijena
- 369,00 KM
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy zamrzivač CNUQ2L58EX
Candy CNUQ2L58EW je kompaktan vertikalni zamrzivač kapaciteta 90 litara, idealan za manje prostore. Zahvaljujući Low Frost tehnologiji i mogućnosti rada na temperaturama do -15 °C, osigurava pouzdano čuvanje namirnica. Flexi Space dizajn omogućuje pohranu i većih pakiranja, a intuitivna kontrola temperature te podrška kroz hOn aplikaciju dodatno olakšavaju korištenje. Energetski učinkovit s klasom E i modernim inox dizajnom.
LowFrost
Iskusite prednosti Low Frost tehnologije koja smanjuje nakupljanje leda unutar zamrzivača. Zaboravite na često odmrzavanje i probleme s čišćenjem – uživajte u bržem i lakšem održavanju.
Rad do -15 °C
Ako raspolažete prostorom u podrumu, garaži ili skladištu, ne brinite se o uvjetima ili temperaturi okoline: značajka otpornosti na arktičke uvjete omogućuje rad ledenica čak i pri ekstremno niskim temperaturama, poput -15°C.
FlexiSpace
Zahvaljujući Flexi Space funkciji, jednostavnim uklanjanjem jedne ladice zamrzivača dobivate dodatni prostor za pohranu većih ili nespretno oblikovanih smrznutih proizvoda.
Kontrola temperature
Zahvaljujući termostatskom kotačiću, željenu temperaturu možete jednostavno prilagoditi prema vlastitim potrebama.
Ušteda energije i novca
Prema novoj energetskoj klasifikaciji, ova ledenica nosi oznaku E klase energetske učinkovitosti. Ušteda energije, novca i briga za okoliš!
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 90 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 4.1 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 166 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Klimatski razred | SN-N-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 3 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 12 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Ne |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Visina | 86 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Bruto težina | 28 kg |