Candy zamrzivač CNUQ2L513EXID EK000855633
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 589,00 KM
- Cijena
- 509,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy zamrzivač CNUQ2L513EX
Vertikalna ledenica, 169 litara, Klasa E, Bijela, Š x D x V (mm) 545x570x1380
- Low Frost tehnologija
- Rad čak i u vrlo niskim temperaturama do -15°C
- Flexi Space - za pohranu i najvećih pakiranja
- Prilagodite temperaturu jednostavnom, intuitivnom kontrolom
- Dodatni sadržaj putem hOn aplikacije
- E klasa
Up Freezer 300
Zahvaljujući pametno organiziranom prostoru, Candy Up Freezer 300 nudi dodatni kapacitet za vaše smrznute namirnice, a pristup je jednostavan i brz. Osim toga, zahvaljujući talijanskom dizajnu, savršeno se uklapa u svaku kuhinju i stil uređe
Jednostavno odmrzavanje i održavanje uz Low Frost tehnologiju
Iskusite prednosti Low Frost tehnologije koja smanjuje nakupljanje leda unutar zamrzivača. Zaboravite na često odmrzavanje i probleme s čišćenjem – uživajte u bržem i lakšem održavanju.
Rad čak i u vrlo niskim temperaturama do -15°C
Ako raspolažete prostorom u podrumu, garaži ili skladištu, ne brinite se o uvjetima ili temperaturi okoline: značajka otpornosti na arktičke uvjete omogućuje rad ledenica čak i pri ekstremno niskim temperaturama, poput -15°C.
Za pohranu i najvećih pakiranja
Zahvaljujući Flexi Space funkciji, jednostavnim uklanjanjem jedne ladice zamrzivača dobivate dodatni prostor za pohranu većih ili nespretno oblikovanih smrznutih proizvoda.
Savršena kontrola temperature
Zahvaljujući termostatskom kotačiću, željenu temperaturu možete jednostavno prilagoditi prema vlastitim potrebama.
Dodatni sadržaj putem hOn aplikacije
hOn aplikacija nudi potpuni raspon inovatnih funkcija koje će pojednostaviti vašu svakodnevicu. Mnoštvo korisnih savjeta i trikova dostupnih putem smartphona uz pametne funkcije kao što su Inventory Assistant, Shopping List and Video Tutorials i još mnogo više.
E klasa
Prema novoj energetskoj klasifikaciji, ova ledenica nosi oznaku E klase energetske učinkovitosti. Ušteda energije, novca i briga za okoliš!
| Barkod | 8059019103167 |
| Šifra proizvoda | 37001699 |
| Identifikacijska oznaka modela | CNUQ2L513EX |
| Kategorija uređaja | Vertikalna ledenica |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Priključna snaga (W) | 120 |
| Odmrzavanje | Ručno |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| Povezivanje | Dodatni sadržaj |
| Brtva | Na izvlačenje |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Struja (A) | 0.8 |
| Upravljanje - položaj | Vanjska upravljačka ploča |
| Upravljanje | Mehanički termostat + LED |
| Rasvjeta | Ne |
| Podesiva temperatura | Da |
| Boja uređaja | Bijela |
| Materijal ladica | Prozirna plastika |
| Broj podesivih nožica | 2 |
| Broj ladica | 4 |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Šarka na vratima | Desno |
| Klimatska klasa | SN — N — ST |
| Storage Period in Event of Power Failure (h) | 12 |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 191 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 38 |
| Broj zvjezdica | 4 |
| Ukupan zbroj zapremina svih odjeljaka (dm3 ili L) | 169 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za zamrzavanje (dm3 ili L) | 169 |
| Funkcija brzog zamrzavanja | Ne |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 7.7 |
| Visina (mm) | 1380 |
| Širina (mm) | 545 |
| Dubina (mm) | 570 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 1423 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 581 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 596 |
| Neto težina (kg) | 39 |
| Bruto težina (kg) | 47 |
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 169 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 7.7 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 191 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Klimatski razred | SN-N-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 5 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 12 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Ne |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Visina | 138 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 39 kg |
| Bruto težina | 47 kg |