Whirlpool ploča WL B3360 NEID EK000524087
Whirlpool ploča WL B3360 NEID: EK000524087
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 599,00 KM
Whirlpool | WL B3360 NE ploča | Tip ploče: Indukcijska | Dimenzije(VxŠxD): 5,4 x 59 x 51 cm |
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Whirlpool Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na ovom linku, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 9.5 kg |
| Bruto težina | 10.5 kg |