VIVAX HOME ploča BH-04MFZINID EK000623542
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- Cijena
- 458,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME ugradbena keramička ploča BH-04MFZIN

VIVAX ugradbena indukcijska ploča BH-04MFZIN zagrijava namirnice brže i učinkovitije od klasičnih ploča, čime štedi vrijeme i energiju te ubrzava pripremu obroka. Uz 9 razina snage i kliznu "touch" kontrolu, priprema obroka je jednostavna, brza i učinkovita. Fleksibilna zona za kuhanje omogućuje prilagodbu ploče različitim dimenzijama i oblicima posuđa, čime se prostor na ploči iskorištava na najbolji mogući način.
Zahvaljujući najnovijoj indukcijskoj tehnologiji, VIVAX ugradbena indukcijska ploča BH-04MFZIN zagrijava sadržaj posude, a ne samu ploču ili posudu. Na taj se način energija usmjerava direktno na kuhanje, bez gubitaka topline i nepotrebnog vremena za zagrijavanje posude.
Ploča ima dječju zaštitu, "Boost" funkciju, timer-podsjetnik i timer s automatskim isključenjem.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.5 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 8.5 kg |