Gorenje ploča GI6421SYBID EK000594401
Gorenje ploča GI6421SYBID: EK000594401
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Poklanjamo vam Gorenje fritezu AF1700DB uz kupovinu Gorenje indukcijskih ploča.
Kako biste ostvarili pravo na poklon proizvod, fritezu je potrebno dodati u košaricu.
Akcija traje od 30. aprila do 31. maja.
- 855,00 KM
- Cijena
- 599,00 KM
Poklon friteza!
Gorenje ploča GI6421SYB | Tip ploče: Indukcijska | Dimenzije (ŠxVxD): 59,5 cm x 5,4 cm x 52 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Powerboost | Da |
| Visina | 5.4 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.6 kg |
| Bruto težina | 8.1 kg |