Gorenje ploča GI6401BXID EK000577635
Gorenje ploča GI6401BXID: EK000577635
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 715,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Gorenje ploča GI6401BX | Tip ploče: Indukcijska | Dimenzije (ŠxVxD): 59,5 cm x 5,4 cm x 52 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Powerboost | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 5.4 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.8 kg |
| Bruto težina | 8.3 kg |