Gorenje ploča ECT604FMID EK000781842
Gorenje ploča ECT604FMID: EK000781842
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 365,00 KM
Gorenje ploča ECT604FM | Tip ploče: Staklokeramička | Broj zona za kuhanje: 4 | Širina x Visina x Dubina: 60 x 5,4 x 52 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.7 kg |
| Bruto težina | 8.2 kg |