LG sušilica RH10V9AV4WID EK000542023
LG sušilica RH10V9AV4WID: EK000542023
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.699,00 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | A+++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 10 kg |
| Potrošnja električne energije | 210 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 278 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | A |
| Buka (dB) | 62 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 12 |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Ne |
| Program Refresh | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 69 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 61 kg |