VIVAX HOME štednjak FC-31602 BLXID EK000381990
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 646,00 KM
- Cijena
- 625,00 KM
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME štednjak FC-31602 BLX
VIVAX samostojeći štednjak FC-31602 BLX idealan je odabir za svaku kuhinju jer osvaja modernim izgledom i jednostavnim korištenjem.
Jednostavna pećnica s tri programa pećenja pruža vrhunske uvjete za brzo i profesionalno pečenje.
Širina štednjaka je 60 cm, pećnica je zapremine 64 l i najviše energetske klase A.
Prednja vrata štednjaka imaju dvostruko nisko temperaturno staklo koje se može ukloniti radi čišćenja, a iz istih razloga, vrata se mogu u potpunosti odstraniti.
Gornja ploča štednjaka napravljena je od crnog emajliranog metala, a prednja ploča i vrata štednjaka su od inox materijala.
Plinski plamenici opremljeni su zaštitnim sklopom protiv neželjenog istjecanja plina, a paljenje plamenika vrši se pritiskom na tipku za davanje iskre.
VIVAX samostojeći štednjak FC-31602 BLX je plinsko-električni model štednjaka s jednom strujnom grijačom pločom i tri plinska plamenika.
Standardna oprema pećnice je rešetkasta polica i plitka posuda.
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3 god |
| Tip štednjaka | Kombinovani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Lim |
| Display | Ne |
| Volumen pećnice | 64 l |
| Tip pećnice | Statička |
| Tip čišćenja pećnice | Emajl |
| Broj funkcija pećnice | 3 |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 65 cm |
| Neto težina | 36 kg |