VIVAX HOME štednjak FC-31502I WHID EK000795411
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 540,00 KM
- Cijena
- 525,00 KM
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME štednjak FC-31502I WH
VIVAX FC-31502I WH je praktičan plinsko-električni štednjak idealan za manje i veće kuhinje. Nudi 3 plinska plamenika i jednu električnu ploču, dok pećnica s 3 programa omogućava jednostavno i pouzdano pečenje. Sa 52 litre zapremine, emajliranom gornjom pločom, sigurnosnim uređajem protiv istjecanja plina i jednostavnim upravljanjem, ovaj model pruža odličan odnos cijene, kvalitete i funkcionalnosti.
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Tip štednjaka | Kombinovani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Lim |
| Display | Ne |
| Volumen pećnice | 52 l |
| Tip pećnice | Statička |
| Tip čišćenja pećnice | Emajl |
| Broj funkcija pećnice | 3 |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 88 cm |
| Širina | 49.5 cm |
| Dubina | 65 cm |
| Neto težina | 28 kg |