Gorenje štednjak GECS6C70XPAID EK000530697
Gorenje štednjak GECS6C70XPAID: EK000530697
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.169,00 KM
- Cijena
- 1.009,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip štednjaka | Staklokeramika |
| Energetska klasa | A |
| Display | Da |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Tip čišćenja pećnice | Hidroliza |
| Broj funkcija pećnice | 11 |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 42.3 kg |
| Bruto težina | 45.7 kg |