Electrolux štednjak LKR64020BXID EK000834921
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu odabranih Electrolux štednjaka, poklanjamo Vam Electrolux ručni mikser EHM4B. Akcija traje od 25. marta do 30. aprila.
Kako biste ostvarili pravo na poklon proizvod, mikser je potrebno dodati u košaricu.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 979,00 KM
Poklon mikser 🎁
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox |
| Tip štednjaka | Staklokeramika |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Display | Da |
| Volumen pećnice | 73 l |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Tip čišćenja pećnice | Hidroliza |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 86.7 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 60 cm |