Beko štednjak FSS56000WID EK000700369
Beko štednjak FSS56000WID: EK000700369
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 649,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Beko štednjak FSS56000W | Tip štednjaka: Električni | Broj funkcija pećnice: 6 | Zapremina pećnice: 60 l | Način čišćenja: Hidroliza | Širina x Visina x Dubina: 50 x 85 x 60 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip štednjaka | električni |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Lim |
| Display | Ne |
| Volumen pećnice | 60 l |
| Tip pećnice | Statička |
| Tip čišćenja pećnice | Hidroliza |
| Broj funkcija pećnice | 3 |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Funkcija vremena | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 38.7 kg |
| Bruto težina | 41.1 kg |