LG perilica-sušilica F4DR509SBMID EK000623024
LG perilica-sušilica F4DR509SBMID: EK000623024
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.499,00 KM
- Cijena
- 1.419,00 KM
Poklon Vesh kapsule
LG perilica-sušilica F4DR509SBM | Energetska klasa: D | Kapacitet pranja: 9 kg | Kapacitet sušenja: 6 kg | Broj obrtaja: 1400 | Širina x Visina x Dubina: 60 x 85 x 56,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Perilice - sušilice rublja |
| Energetska klasa perilice sušilice | D |
| Energetska klasa perilice | A |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 308 kWh |
| Potrošnja električne energije pri pranju (na 100 ciklusa) | 44 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 90 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 50 l |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 9 |
| Parni program | Da |
| Program brzog pranja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Neto težina | 70 kg |
| Bruto težina | 74 kg |