VIVAX HOME pećnica BO-808BFD GID EK000731086
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- 575,00 KM
- Cijena
- 295,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME ugradna pećnica BO-808BFD G
VIVAX BO-808BFD G je moderna ugradna pećnica zapremine 80 litara, idealna za veće porodice i pripremu većih količina hrane. Sa 7 programa pečenja, uključujući ventilatorsko pečenje i roštilj, omogućava ravnomjernu i bržu pripremu jela na više nivoa. Digitalni LED displej sa programabilnim tajmerom, odgođenim startom i automatskim radom pruža potpunu kontrolu nad procesom pečenja, dok elegantno tamno staklo i “Pop-In/Out” dugmad daju profinjen izgled svakoj kuhinji.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 80 l |
| Broj programa | 7 |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 57.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 59.5 cm |

