VIVAX HOME pećnica BO-806BFM XID EK000738647
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- Cijena
- 469,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX ugradbena pećnica
BO-806BFM X
Vrhunska tehnologija ugradbene pećnice BO-806BFM X energetske učinkovitosti A osigurava potrošnju energije na najnižoj mogućoj razini. Raspon temperature od 40–240 °C i ukupna zapremina od 80 L pružaju fleksibilnost za različite recepte.

Vanjski izgled: kontrolna ploča od nehrđajućeg čelika, crna staklena vrata i metalna ručka. Unutrašnjost: crni emajl, vrata s dvostrukim staklom i 5 položaja za rešetke. U pakiranju: rešetka i plitka posuda za pečenje, pričvrsni vijci, H05VV-F 3 × 1,5 mm² kabel (bez utikača) te upute za uporabu i ugradnju. Dimenzije uređaja (Š×V×D): 596 × 545 × 548 mm.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Inox |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 80 l |
| Broj programa | 5 |
| Grill program | Ne |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 54.5 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 31 kg |
| Bruto težina | 32.9 kg |