Samsung pećnica sa mikrovalnom NQ5B4553FBK/U3ID EK000834925
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 2.049,00 KM
- Cijena
- 1.749,00 KM
-5% u košarici
Dostavljamo već od 06.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine komercijalne garancije uz online registraciju
Samsung nudi ukupno 5 godina komercijalne garancije (2 godine osnovne + 3 godine dodatne), uz obaveznu online registraciju kupljenog uređaja.
Registracija se vrši na stranici www.samsungproduzenagarancija.ba.
Tokom registracije potrebno je priložiti snimak ekrana recenzije proizvoda ostavljene na www.samsung.com/ba, kao i fotografiju fiskalnog računa i serijskog broja uređaja.
Snimak ekrana recenzije je obavezan i mora biti postavljen u za to predviđeno polje tokom registracije.
Registracije bez priloženog dokaza o recenziji smatraju se neuspješnim i ne ostvaruju pravo na dodatne 3 godine garancije. Detaljne uslove možete pogledati ovdje.
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Parna |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Volumen pećnice | 50 l |
| Broj programa | 11 |
| Grill program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 45.6 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 38.8 kg |
| Bruto težina | 45.6 kg |