Indesit pećnica IO 235H XID EK000752204
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 425,00 KM
- Cijena
- 379,00 KM
Dostavljamo već od 06.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Indesit Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na linku ovdje, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
Indesit pećnica IO 235H X
Indesit pećnica IO 235H X u elegantnom dizajnu od nehrđajućeg čelika donosi praktičnost i pouzdane performanse u svaku kuhinju. S kapacitetom od 71 litre, idealna je za pripremu većih obroka i pečenje više jela odjednom. Ravnomjerno pečenje osiguravaju gornji i donji grijači, dok ručne kontrole i tajmer omogućuju jednostavno podešavanje postavki. Čišćenje je olakšano zahvaljujući EcoClean ciklusu pare i praktičnom Click&Clean sistemu za uklanjanje unutrašnjeg stakla. Uz energetsku klasu A, ova pećnica nudi uštedu energije bez kompromisa na kvaliteti kuhanja.
Brzo i jednostavno čišćenje svaki dan
Za jednostavno i brzo čišćenje uklonite unutrašnje staklo vrata pećnice u dva jednostavna koraka.
Praktičan pristup za lakše čišćenje
Jednim jednostavnim pokretom možete otkačiti i nagnuti roštilj kako biste bez napora obrisali svu masnoću sa teško dostupnih mjesta.
Roštilj do savršenstva
Brzo i ravnomjerno pečeno, zlatno-smeđe meso svaki put bez ikakvog ulja.
Klikni i očisti
Za jednostavno i brzo čišćenje uklonite unutrašnje staklo vrata pećnice u dva jednostavna koraka.
Nagibni roštilj
Jednim jednostavnim pokretom možete otkačiti i nagnuti roštilj kako biste bez napora obrisali svu masnoću sa teško dostupnih mjesta.
Roštilj na cijeloj površini
Nikada više nećete prekuhati ili zagorjeti jela s roštilja. Specijalno dizajnirani roštilj brzo i ravnomjerno kuha povrće, pite, tjesteninu, ražnjiće i još mnogo toga bez ulja, za ukusne zlatno-smeđe rezultate svaki put.
Steam&Clean
Čišćenje pećnice je brzo i jednostavno zahvaljujući pari. Za samo 35 minuta, ovaj ciklus čišćenja omekšava svu masnoću i namaz tako da se lako može obrisati - dajući vam više vremena da radite stvari koje volite umjesto da ribate pećnicu.
XXL kapacitet
Sa kapacitetom pećnice do 71 litara, ima dovoljno mjesta za velike porodične obroke ili kuhanje više jela odjednom. Osim toga, s većom posudom za sakupljanje masnoće, dodatni kapacitet kuhanja ne mora značiti dodatno čišćenje.
Roštilj
Zapecite tjesteninu i meso do savršenstva uz funkciju roštilja – štedeći vam vrijeme i energiju.
Najbolja rasvjeta
Bolje osvjetljenje znači jasniji i svjetliji pogled na vaše kuhanje, tako da uvijek možete vidjeti šta se dešava.
Statički
Ravnomjerno raspoređujući toplinu unutar vaše pećnice, statička postavka pomaže u kreiranju savršeno kuhanih, ukusnih jela.
Završno kuhanje
Dajte svojim jelima završni pečat koji zaslužuju uz ovaj namjenski program koji postavlja idealnu temperaturu za ukusne rezultate.
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Statička |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Broj programa | 4 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više nivoa | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 55.1 cm |