Hisense pećnica BAS614P8BID EK000732533
Hisense pećnica BAS614P8BID: EK000732533
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite dva ugradbena Hisense uređaja, a Hisense aparat za kafu HESCM15DBK platite samo 1 KM!
Kako biste iskoristili pogodnost, kafe aparat je potrebno dodati u košaricu.
Akcija traje od 15. aprila do 29. maja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.699,00 KM
- Cijena
- 1.599,00 KM
Poklon uz kupovinu dva uređaja!
Hisense pećnica BAS614P8B | Tip pećnice: Parna | Način čišćenja: Piroliza | Broj programa: 27 | Vision Plus TFT zaslon | Zapremina: 77 l
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 godina sigurnosti uz Hisense
Sigurni u kvalitet Hisense aparata – obezbijedili smo produženu garanciju za vaš aparat, ukoliko se registrujete na vrijeme.
Hisense Frižideri: Ostvarite 5 godina garancije na frižidere, uključujući automatsku registraciju za 10-ogodišnju garanciju Inverter Kompresora za modele koji imaju Inverter kompresor. Registracija unutar 8 sedmica od kupovine.
Hisense Mašine za pranje i sušenje veša: Uživajte 5 godina garancije, uključujući automatsku registraciju za 10-ogodišnju garanciju Inverter motora za modele koji imaju Inverter motor. Registracija unutar 8 sedmica od kupovine.
Popunite obrazac na linku i na mail ćete dobiti certifikat produžene garancije.
Važno: Registracija se mora izvršiti u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine i izdavanja fiskalnog računa.
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Parna |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 27 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Da |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 34.6 kg |
| Bruto težina | 36.6 kg |