Gorenje pećnica BSA6747DGWIID EK000618133
Gorenje pećnica BSA6747DGWIID: EK000618133
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.049,00 KM
- Cijena
- 885,00 KM
Gorenje pećnica BSA6747DGWI | Tip pećnice: Parna | Način čišćenja: Kataliza | Zapremina: 77 l
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Parna |
| Način čišćenja | Kataliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Da |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 29 kg |
| Bruto težina | 31 kg |