Gorenje pećnica BO6735E02XK0ID EK000781846
Gorenje pećnica BO6735E02XK0ID: EK000781846
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 449,00 KM
Gorenje pećnica BO6735E02XK0 | Tip pećnice: Ventilatorska | Način čišćenja: Hidroliza | Broj programa: 11 | Zapremina: 77 l
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 11 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više nivoa | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 25.9 kg |
| Bruto težina | 27.9 kg |