Electrolux pećnica LOF3H10KID EK000775824
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupovinom velikih Electrolux aparata ostvarujete pravo na besplatan unos u stan na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok je za ostatak BiH osigurana besplatna dostava.
Odaberite opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Akcija traje od 4. do 31. maja.
- 699,00 KM
- Cijena
- 579,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 72 l |
| Broj programa | 9 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 59.4 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 56.9 cm |
| Neto težina | 31 kg |
| Bruto težina | 32 kg |