Electrolux pećnica EOH3F00BXID EK000712117
Electrolux pećnica EOH3F00BXID: EK000712117
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupovinom velikih Electrolux aparata ostvarujete pravo na besplatan unos u stan na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok je za ostatak BiH osigurana besplatna dostava.
Odaberite opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Akcija traje od 4. do 31. maja.
- 549,00 KM
- Cijena
- 465,00 KM
Besplatan unos u stan
Electrolux pećnica EOH3F00BX | Tip pećnice: Ventilatorska | Način čišćenja: Katalitičko | Volumen pećnice: 65 l | Broj programa: 7 |
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 65 l |
| Broj programa | 7 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više nivoa | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 58.9 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 56.8 cm |
| Neto težina | 26.8 kg |
| Bruto težina | 28 kg |