VIVAX HOME mašina za veš WFL-140916PSIID EK000840812
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 769,00 KM
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Uz kupovinu i registraciju VIVAX mašine za veš s prednjim punjenjem, sušilice ili perilice-sušilice ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME mašina za veš WFL-140916PSI
VIVAX WFL-140916PSI inverter mašina za veš kapaciteta 9 kg pruža pouzdano, efikasno i prilagodljivo pranje za potrebe cijele porodice. Sa 16 programa pranja, uključujući Quick wash 15 min, Storm wash, Steam Wash i Super Spa, omogućava odlično uklanjanje mrlja uz maksimalnu higijenu i uštedu vremena. Inverter motor, LED displej, odgođeni start i noćno pranje dodatno olakšavaju svakodnevnu upotrebu i osiguravaju tihi i ekonomičan rad.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 34 kWh |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 63 kg |