VIVAX HOME mašina za veš WFL-140912CIID EK000727777
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 716,00 KM
- Cijena
- 689,00 KM
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Uz kupovinu i registraciju VIVAX mašine za veš s prednjim punjenjem, sušilice ili perilice-sušilice ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME mašina za veš WFL-140912CI
VIVAX inverter mašina za veš WFL-141012CI nudi mogućnost pranja rublja za cijelu obitelj u samo jednom punjenju. Ima kapacitet bubnja od 9 kg, velika vrata i brzinu okretanja od 1400 RPM. Inverter motor odlikuje tiha radnja i izvrsna učinkovitost, što značajno doprinosi energetskoj klasi A perilice rublja.
| SPECIFIKACIJE |
|
|---|---|
| Kapacitet | 9 kg |
| Broj okretaja | 1400 |
| Energetski razred | A |
| Broj programa | 12 |
| Boja | Bijela |
| Punjenje | Prednje |
| Plitka | Ne |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Odgoda starta | Pojedini programi |
| Motor | Inverterski |
| Brzi program | Da |
| Podešavanje temperature tipkom | Da |
| Podešavanje centrifuge tipkom | Da |
| Dodatno ispiranje | Da |
| Posebni programi | Osjetljivo, Pretpranje, Dječje rublje, Vuna, Donje rublje, Sportska odjeća |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućanskim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje jamče učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, perilice, klimatizacijske uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitetu i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve suvremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava diljem regije.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Broj programa | 12 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 60 cm |