TCL mašina za veš FF0724WA2ID EK000860589
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 569,00 KM
- Cijena
- 499,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL mašina za veš FF0724WA2
TCL FF0724WA2 je moderna i štedljiva mašina za veš kapaciteta 7 kg, idealna za svakodnevno pranje uz odlične performanse i tihi rad. Zahvaljujući BLDC inverter motoru i energetskoj klasi A, pruža manju potrošnju energije i dugotrajan rad. Funkcije poput brzog pranja za 15 minuta, pranja parom, čišćenja bubnja i opcije dodavanja odjeće tokom ciklusa čine pranje praktičnijim i efikasnijim. Sa LED displejem, dječijom zaštitom i tihim radom, ova TCL mašina nudi odličan balans performansi, komfora i pouzdanosti.
Digitalni inverterski motor (BLDC motor)
Tehnologija digitalnog invertera optimizuje količinu veša za ekonomičnost, a dugotrajni motori bez četkica pomažu vam da ostanete u okviru budžeta.
Energetska klasa A
Mašina za pranje veša klase A znači manju potrošnju energije, poboljšanje efikasnosti performansi i mnogo je ekološki prihvatljivija.
Inteligentna kombinacija porotoka vode
U zavisnosti od različitih materijala i stepena zaprljanosti odjeće, detektujte različite postupke putem profesionalnog inteligentnog izračuna kako biste preciznije očistili odjeću.
Brzi ciklus vam štedi vrijeme
Upravljajte svojim svakodnevnim poslovima pranja rublja za samo 15 minuta, uštedite vrijeme i povećajte praktičnost.
Svjež bubanj, čista odjeća
Čišćenje bubnja je ciklus samočišćenja koji zagrijava vodu do 80-90°C kako bi uklonio plijesan, bakterije i nakupljenu prljavštinu iz bubnja i brtve vrata. Ovo produžava vijek trajanja mašine i osigurava svježiju odjeću sa smanjenim rizikom od nakupljanja neugodnih mirisa i bakterija.
Dodaj odjevni predmet
Bez napora pauzirajte i lako dodajte odjeću bez dosadne potrebe za zaustavljanjem i ponovnim pokretanjem ciklusa.
Tihi taster, tiho pranje
Isključite zvuk tipki i zvuk upozorenja kako bi mašina za pranje veša radila tiho, kako biste izbjegli ometanje svakodnevnog života i osigurali mirno okruženje za odmor.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 45 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 49.5 cm |
| Neto težina | 57 kg |
| Bruto težina | 60 kg |