Indesit mašina za veš MTWSE 61294 WK EEID EK000559315
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
- 649,00 KM
- Cijena
- 469,00 KM
Poklon Vesh kapsule
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 15.05.-18.05.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
Prostrani 6,0kg kapacitet. Brzi i učinkoviti 1200 broj okretaja u minuti.
3 brza programa punog bubnja
Mješoviti materijali, Pamuk 60° i Pamuk 40°: sa tri brza programa pranja punog bubnja od 45 do 59 minuta uvijek postoji vrijeme za savršeni ciklus pranja i praznu košaru za veš.
Inverter Motor
Zahvaljujući naprednom performansu i posebnoj njezi tkanina, inverter motor poboljšava učinkovitost vaše mašine za veš, te štedi energiju.
Energetska klasa C
Uživajte u povećanoj učinkovitosti uz veliku uštedu energije zahvaljujući energetskoj klasi C. Smanjite ne samo troškove, već i utjecaj na okoliš.
Pamuk 60
Cotton 60 program omogućuje odlične rezultate pranja vaših pamučnih predmeta i odjeće na 60°.
Dimenzije:
Visina (cm): 85.0
Širina (cm): 59.5
Dubina (cm): 42.5
Programi:
Pamuk 40°
Pamuk 60°
Kombinirani 40°
Sintetika 30
Svila 30°
Vuna 40°
Brzi program 30'
Osjetljivo
Ispiranje + centrifuga
Centrifuga + ispiranje
Eco 40-60
20°C
Tehničke specifikacije:
Klasa energetske učinkovitosti:C
Potrošnja vode u litrama Eco ciklusa:43
Emisija buke:76
Vrsta instalacije: Samostojeći
Tip punjenja uređaja: prednje punjenje
Maksimalan kapacitet u kg: 6
Boja: Bijela
Boja vrata: Crna
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Standardni |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 6 kg |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 43 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Neto težina | 60.5 kg |