Gorenje mašina za veš WG494A11ID EK000840493
Gorenje mašina za veš WG494A11ID: EK000840493
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 929,00 KM
- Cijena
- 759,00 KM
Poklon Vesh kapsule
Gorenje mašina za veš WG494A11 | Energetska klasa: A | Kapacitet: 9 kg | Broj obrtaja: 1400 | Motor: Inverter | Širina x Visina x Dubina: 60 x 85 x 54 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
!!! BLIC AKCIJAAAA !!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 39% Akcija traje u periodu 30.04.-04.05.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 54 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 43 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 54 cm |
| Neto težina | 61.6 kg |
| Bruto težina | 62.8 kg |