Gorenje mašina za veš W1NGPI72SBSID EK000827365
Gorenje mašina za veš W1NGPI72SBSID: EK000827365
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 699,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Poklon Vesh kapsule
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
531,05 KM
Gorenje mašina za veš W1NGPI72SBS | Energetska klasa: B | Kapacitet: 7 kg | Broj obrtaja: 1200 | Motor: Inverter | Širina x Visina x Dubina: 59,5 x 84,5 x 43,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | B |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 43 l |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 37 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 43.5 cm |
| Neto težina | 57 kg |
| Bruto težina | 59 kg |