Candy mašina za veš CO 4104TWM/1-SID EK000675921
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Kupovinom odabranih Candy i Haier uređaja ostvarujete 50% popusta na montažu. Umjesto redovnih 95 KM, montažu plaćate samo 47,50 KM.
Kako biste iskoristili pogodnost, uslugu montaže potrebno je dodati u košaricu.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
- 799,00 KM
- Cijena
- 679,00 KM
Montaža u pola cijene!
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Candy mašina za veš CO 4104TWM/1-S
Smart Pro Inverter.
Vaša Smart Pro Inverter mašina za veš opraće pun kapacitet veša za samo 39 minuta, zahvaljujući inovativnom Speed-Drive Inverter motoru bez četkice i Quick&Clean tehnologiji.
A energetska klasa.
Zahvaljujući smanjenoj potrošnji energije, Candy Smart Pro Inverter mašine su 10% efikasnije od standardnih veš mašina "A" klase .
hOn aplikacija.
hOn aplikacija olakšava svakodnevicu: birajte između 60+ ciklusa, dobijajte savjete o pranju, pratite efikasnost i stanje uređaja, te upravljajte mašinom putem pametnog telefona, čak i van kuće.
Snap&Wash.
Uz ekskluzivnu Snap&Wash funkciju, dostupnu putem hOn aplikacije, optimalan program je na dohvat ruke! Jednostavno slikajte (Snap) pripremljen veš kako bi dobili optimalan predlog programa.
Uštedite vrijeme.
Speed-Drive Inverter ove mašine će skratiti vaše vreme pranja čak do 50%. Candy Smart Pro Inverter linija opremljena je kompletnim setom brzih ciklusa, idealnim za sve vaše potrebe kada je u pitanju briga o vešu za manje od sat vremena.
Quick&Clean tehnologija.
Quick&Clean tehnologija miješa vodu i deterdžent u koncentrirani rastvor, koji pod visokim pritiskom prodire u vlakna tkanina. Povećava snagu pranja i omogućava smanjenje temperature, npr. s 40° na 20° ili s 60° na 40°.
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 62 l |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 51 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Neto težina | 65 kg |
| Bruto težina | 67 kg |