Candy mašina za veš BR 48SBL6-S ProWash 500ID EK000689625
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Kupovinom odabranih Candy i Haier uređaja ostvarujete 50% popusta na montažu. Umjesto redovnih 95 KM, montažu plaćate samo 47,50 KM.
Kako biste iskoristili pogodnost, uslugu montaže potrebno je dodati u košaricu.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
- 739,00 KM
- Cijena
- 639,00 KM
Montaža u pola cijene!
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Candy mašina za veš BR 48SBL6-S
Mašina za veš s prednjim punjenjem, Samostojeća, 8 kg, 1400 RPM, Klasa A, Bijela, 16 programa, Š x D x V (cm) 60x48x85
- A -10% klasa energetske učinkovitosti
- Intenzivno pranje - opcija za tvrdokorne mrlje
- Zbogom zakorjelim mrljama!
- Upravljanje na daljinu - WiFi (hOn aplikacija) + Bluetooth
- Posebni ciklusi pranja: set brzih programa, Anti-Pollution, Smart Wash, 20°C
- Tih i učinkovit - Speed Drive Inverter motor
- Maksimalna higijena uz Clean Shields tehnologiju
ProWash 500
Novi Candy ProWash500 osmišljen je da bude vaš dugogodišnji saveznik u pranju rublja. Otkrijte trajno i pouzdano rješenje koje kombinira brzinu i učinkovitost – brzi ciklusi omogućuju temeljitu njegu odjeće već za 14 minuta. Zahvaljujući ProActive Wash tehnologiji, uživajte u savršenom pranju uz posebne programe za nježno uklanjanje mrlja ili pranje na niskoj temperaturi od 20°C. Uz to, niska potrošnja energije, intuitivni zaslon i pametna hOn aplikacija pružaju jednostavno i moderno iskustvo pranja.
A -10% klasa
Manja potrošnja, maksimalan učinak: novi Candy ProWash puno je učinkovitiji od uobičajene perilice rublja u A klasi energetske učinkovitosti.
Intenzivno pranje
Imate li tvrdokorne mrlje koje ne odlaze lako? Sada imate novog saveznika! Uz dodatnu opciju ispiranja, lako ćete se izboriti s raznim mrljama prilagođavajući željeni ciklus svojim potrebama.
Proaktivno pranje
Jeste li spremni pobijediti u bilo kojem izazovu pranja? Koristeći novu ProActive tehnologiju pranja i svoj jedinstveni sustav ubrizgavanja vode, može osigurati ravnomjerno, brzo i učinkovito ispiranje te optimalan tretman za sve tkanine, uklanjajući 99% dnevnih mrlja. **ovjerio Innovhub S-ISSI-2402241
hOn aplikacija
O ne… Trebate oprati rublje? Bez brige! Uz novu hOn aplikaciju pranje postaje jednostavnije nego ikad. Uvijek ažurirana, aplikacija nudi najbolje u klasi i prilagođene rezultate, omogućujući vam upravljanje i praćenje statusa pranja gdje god se nalazili. Uz intuitivno tekstualno korisničko sučelje s dinamičnim prikazom informacija, sve je pod vašom kontrolom. Osim toga, nova robusna ladica za deterdžent ergonomski je oblikovana, lako se vadi i čisti, čineći održavanje uređaja jednostavnim i praktičnim.
Posebni ciklusi
Svestrana, brza i pouzdana – ova perilica rublja osmišljena je kako bi optimizirala vaše iskustvo pranja, čak i kada nemate vremena. Zahvaljujući kompletnom setu brzih ciklusa, štedi vaše vrijeme bez kompromisa u performansama. Ciklus Anti-Pollution i Smart Wash Cycle osiguravaju svježinu vaše odjeće, uklanjajući zagađenja i olakšavajući glačanje. A kada niste sigurni, nježni ciklus pranja na 20°C savršen je izbor za bilo koji odjevni predmet, pružajući ekonomičnu potrošnju energije i iznimnu njegu.
Speed Drive Inverter motor
Želite smanjiti račune za energiju i brinuti o okolišu? Novi ProWash 500 s naprednom tehnologijom inverterskog motora donosi impresivnu energetsku učinkovitost s ocjenom A, smanjujući potrošnju energije za najmanje 51% u usporedbi s uređajima G-klase. Osim toga, izuzetno tihi ciklus čini ga savršenim izborom za pranje tijekom noći.
Maksimalna higijena
Koliko ste puta primijetili plijesan ili naslage pjene na vratima perilice? Zaboravite na te probleme! Novi Candy Clean Shields štite najosjetljivije dijelove perilice, poput brtvi otvora, od plijesni i bakterija, osiguravajući higijenskije pranje. I to nije sve! Zahvaljujući Smart Spray tehnologiji s dvostrukim sustavom ubrizgavanja vode, staklo vrata ProWash 500 ostaje besprijekorno čisto, bez ostataka deterdženta.
| Identifikacijska oznaka modela | BR 48SBL6-S |
| Šifra proizvoda | 31020482 |
| Barkod | 8059019102481 |
| Ugradbena / Samostojeća | Samostojeći |
| Vrsta punjenja | Prednje |
| Nazivni kapacitet - pamuk (kg) | 8 |
| Maksimalna brzina centrifuge (okr/min) | 1400 |
| Elektronika / zaslon | Touch |
| Motor | Inverter BPM |
| Materijal bubnja | Inox |
| Volumen bubnja (l) | 52 |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Napon (V) | 220-240 |
| Povezivanje | Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLE) |
| IoT App | hOn |
| Broj programa | 16 |
| Odgoda početka | Da (do 24h) |
| Funkcija pare | Da |
| Boja uređaja | Bijela |
| Boja / display | Crna |
| Boja / materijal vrata | Crna |
| Razred energetske učinkovitosti | A |
| Razred učinkovitosti centrifugiranja | B |
| Ponderirana potrošnja energije na 100 ciklusa za ciklus pranja (za program ECO 40-60°C) (kWh) | 42 |
| Trajanje programa ECO 40-60°C za nazivni kapacitet (hh:mm) | 3:38 |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja (program ECO 40-60°C) (L) | 44 |
| Razina buke tijekom faze centrifuge (dBA) | 72 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | A |
| Visina (cm) | 85 |
| Širina (cm) | 60 |
| Puna dubina, uključena vrata i cijevi (cm) | 48 |
| Cabinet depth mm (without pipes and door) | 427 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 878 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 650 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 545 |
| Neto težina (kg) | 56 |
| Bruto težina (kg) | 59 |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 52 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 44 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Neto težina | 56 kg |
| Bruto težina | 59 kg |