Beko mašina za veš BM3WFSU38213WPBBID EK000622181
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 769,00 KM
- Cijena
- 649,00 KM
Dostavljamo već od 06.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
10 godina garancije na ProSmart Inverter motor
Beko uređaji opremljeni ProSmart Inverter motorom odlikuju se tihim radom, energetskom efikasnošću i dugotrajnošću — zbog čega na ovaj motor dajemo čitavih 10 godina garancije.
Uslov za dobivanje 10-godišnje garancije je registracija uređaja u roku od 90 dana od datuma kupovine na web stranici extwarranty.beko.com.
Listu Beko aparata sa ProSmart Inverter motorom možete pogledati ovdje.
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Neto težina | 66 kg |
| Bruto težina | 67 kg |