VIVAX HOME perilica posuđa DW-601472C XID EK000837183
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Kupi VIVAX samostojeću perilicu posuđa i ostvari pravo na povrat novca do 80 KM!
Više pročitaj u opisu proizvoda.
- 693,00 KM
- Cijena
- 669,00 KM
Povrat novca - 80 KM
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Kupite bilo koju VIVAX samostojeću perilicu posuđa i ostvarite pravo na povrat novca do 80 KM.
Iznos povrata ovisi o modelu uređaja, a novac se isplaćuje direktno na vaš bankovni račun nakon prijave kupovine.
Kako do povrata novca?
1. Kupite VIVAX samostojeću perilicu posuđa u promotivnom periodu.
2. U roku od 30 dana ispunite online obrazac i priložite fotografiju fiskalnog računa.
3. Nakon odobrenja zahtjeva, povrat novca bit će isplaćen na vaš bankovni račun najkasnije u roku od 6 sedmica.
Uz kupovinu i registraciju samostojeće VIVAX perilice posuđa ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME perilica posuđa DW-601472C X
VIVAX DW-601472C X perilica posuđa velikog kapaciteta od 14 setova idealna je za veća domaćinstva koja traže praktičnost, tihi rad i fleksibilno korištenje. Tri košare – uključujući dodatnu plitku košaru za pribor – omogućuju bolje organiziranje posuđa, dok 7 programa pranja i funkcije poput Auto programa, brzog pranja i dodatnog sušenja osiguravaju savršene rezultate. Zahvaljujući tihom radu od samo 47 dB, timeru odgode pranja i opciji pola punjenja, perilica pruža optimalnu učinkovitost uz minimalnu potrošnju energije i vode.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Vivax |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 95 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 47 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 7 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 42 kg |