Gorenje perilica posuđa GV693A65UVADID EK000650611
Gorenje perilica posuđa GV693A65UVADID: EK000650611
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na označene Gorenje, TCL i Karcher proizvode!
Akcija traje do 13.4. Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.499,00 KM
- Cijena
- 1.229,00 KM
-5% u košarici
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.167,55 KM
Gorenje perilica posuđa GV693A65UVAD | Broj setova posuđa: 16 | Broj programa: 7 | Energetska klasa: A | Buka: 38 dB | Postavljanje proizvoda: Ugradbeni | Dimenzije (ŠxVxD): 59,8 cm x 81,6 cm x 55 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 23.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 16 |
| Brzi program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 55.5 cm |
| Neto težina | 33.5 kg |
| Bruto težina | 35.3 kg |