Electrolux perilica posuđa EES47310LID EK000660495
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 849,00 KM
Dostavljamo već od 06.04.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Electrolux |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.9 l |
| Buka (dB) | 46 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 55 cm |