Bosch perilica posuđa SMV6ZCX06EID EK000621316
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 2.249,00 KM
- Cijena
- 2.065,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije
Ako u periodu od 1. aprila do 30. novembra 2026. kupite i registrujete Bosch perilicu posuđa, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Bosch |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Da |
| Širina | 59.8 cm |
| Neto težina | 46.1 kg |