Beko perilica posuđa BDFN36640XAID EK000699761
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.299,00 KM
- Cijena
- 1.099,00 KM
Dostavljamo već od 13.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
10 godina garancije na ProSmart Inverter motor
Beko uređaji opremljeni ProSmart Inverter motorom odlikuju se tihim radom, energetskom efikasnošću i dugotrajnošću — zbog čega na ovaj motor dajemo čitavih 10 godina garancije.
Uslov za dobivanje 10-godišnje garancije je registracija uređaja u roku od 90 dana od datuma kupovine na web stranici extwarranty.beko.com.
Listu Beko aparata sa ProSmart Inverter motorom možete pogledati ovdje.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Beko |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 16 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 52.1 kg |
| Bruto težina | 54.6 kg |