VIVAX HOME napa CHO-60CHC115T BID EK000774198
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- Cijena
- 222,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 12.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
Kuhinjska napa CHO-60CHC115T B
Sjaj i impresivnost u kuhinji – VIVAX kuhinjska napa CHO-60CHC115T B efikasno uklanja paru i mirise tokom pripreme hrane, pružajući savršenu kombinaciju dizajna i performansi.
Snažan motor snage 115 W uspješno uklanja sve neugodne mirise i masnoću iz zraka, dok LED osvjetljenje (2x1W) ravnomjerno osvjetljava cijelu radnu površinu.
Mat crno kućište jednostavno se čisti i održava, a troslojni aluminijski filteri mogu se lako prati u mašini za posuđe, što osigurava dugotrajan rad i čistu kuhinju.
Pomoću tri razine rada performanse nape mogu se lako prilagoditi potrebama kuhanja. Pri najvećoj brzini protoka zraka, napa uklanja do 452 m³/h, što je čini izuzetno efikasnom u uklanjanju pare i dima.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Vrsta nape | Kamin |
| Snaga motora (W) | 115 |
| Broj razina protoka zraka | 3 |
| Kontrola | Mehanička |
| Osvjetljenje | LED 2x1W |
| Vrsta filtera | Troslojni aluminijski |
| Energetska učinkovitost | C |
| Buka (min/max brzina) (dB) | 47 / 67 |
| Protok zraka (ErP) (m³/h) | 452 |
| Promjer odvodnog priključka (cm) | 15 |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Boja | Crna |
| Širina (cm) | 59,6 |
| Visina (cm) | 69,8 - 88,0 |
| Dubina (cm) | 45,3 |
| Širina pakiranja (cm) | 63,1 |
| Visina pakiranja (cm) | 42,9 |
| Dubina pakiranja (cm) | 41,6 |
| Masa uređaja (kg) | 6,6 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućanskim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje jamče učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, perilice, klimatizacijske uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitetu i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve suvremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava diljem regije.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Crna |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 59 kWh/annum |
| Buka (dB) | 67 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | E |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 452 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 69.8 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 45.3 cm |
| Bruto težina | 6.6 kg |