VIVAX HOME napa CHO-60BI100T XID EK000557299
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 199,00 KM
- Cijena
- 195,00 KM
100 dana za probu!
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME kuhinjska napa CHO-60BI100T X
Sjaj i impresivnost u kuhinji - VIVAX ugradbena kuhinjska napa CHO-60BI100T X učinkovito uklanja pare i mirise prilikom pripreme hrane.
Napa je skrivena u ormariću kuhinje - u potpunosti je ugrađena u kuhinjski element.
Opremljena je perivim troslojnim aluminijskim filtrima masti koji omogućuju učinkovito uklanjanje neugodnih mirisa, pare i masti iz prostora.
LED svjetla pružaju jasan pogled na hranu koja se priprema. Uz pomoć tri razine rada, performanse VIVAX ugradbene kuhinjske nape CHO-60BI100T X mogu se lako prilagoditi onome što se događa prilikom kuhanja. Na najvišoj razini protoka zraka, napa uklanja i do 281 m3/h zraka iz prostora.
Ugradbenom širinom od 49,3 cm, napa se savršeno uklapa u većinu standardnih kuhanjskih ormarića širine 55cm ili onih širih. Površina uređaja od nehrđajućeg čelika ima dug radni vijek i lako se čisti. Ugrađeni troslojni filter za uklanjanje masti lako se uklanja i pere u perilici suđa.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Tip nape | Ugradbena |
| Snaga motora (W) | 100 |
| Broj razina protoka zraka | 3 |
| Kontrola | Mehanička |
| Osvjetljenje | LED |
| Vrsta filtera | Alu 3 slojeva |
| Energetska učinkovitost | D |
| Buka (min/max brzina) (dB) | 60/70 |
| Protok zraka (m³/h) | 281 |
| Promjer odvodnog priključka (cm) | 12 |
| Materijal | Inox |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije (Š x V x D) (cm) | 52,5 x 20,3 x 27,5 |
| Dimenzije pakiranja (Š x V x D) (cm) | 56,8 x 25,4 x 33,5 |
| Masa uređaja (kg) | 3,5 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3 god |
| Tip nape | Integrisana |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 54 kWh/annum |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Promjer odvoda zraka | 12 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 281 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 205 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 20.3 cm |
| Širina | 52.5 cm |
| Dubina | 27.5 cm |
| Neto težina | 3.5 kg |
| Bruto težina | 4.3 kg |