VIVAX HOME napa CHO-60BI100T BID EK000557300
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- Cijena
- 175,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME kuhinjska napa CHO-60BI100T B
Sjaj i impresivnost u kuhinji - VIVAX ugradbena kuhinjska napa CHO-60BI100T B učinkovito uklanja pare i mirise prilikom pripreme hrane.
Napa je skrivena u ormariću kuhinje - u potpunosti je ugrađena u kuhinjski element.
Opremljena je perivim troslojnim aluminijskim filtrima masti koji omogućuju učinkovito uklanjanje neugodnih mirisa, pare i masti iz prostora.
LED svjetla pružaju jasan pogled na hranu koja se priprema.
Uz pomoć tri razine rada, performanse VIVAX ugradbene kuhinjske nape CHO-60BI100T B mogu se lako prilagoditi onome što se događa prilikom kuhanja. Na najvišoj razini protoka zraka napa uklanja i do 281 m3/h zraka iz prostora.
Ugradbenom širinom od 49,3 cm, napa se savršeno uklapa u većinu standardnih kuhanjskih ormarića širine 55cm ili onih širih. Površina uređaja od nehrđajućeg čelika ima dug radni vijek i lako se čisti. Ugrađeni troslojni filter za uklanjanje masti lako se uklanja i pere u perilici suđa.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Tip nape | Ugradbena |
| Snaga motora (W) | 100 |
| Broj razina protoka zraka | 3 |
| Kontrola | Mehanička |
| Osvjetljenje | LED |
| Vrsta filtera | Alu 3 slojeva |
| Energetska učinkovitost | D |
| Buka (min/max brzina) (dB) | 60/70 |
| Protok zraka (m³/h) | 281 |
| Promjer odvodnog priključka (cm) | 12 |
| Materijal | Bojani metal |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (Š x V x D) (cm) | 52,5 x 20,3 x 27,5 |
| Dimenzije pakiranja (Š x V x D) (cm) | 56,8 x 25,4 x 33,5 |
| Masa uređaja (kg) | 3,5 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3 god |
| Tip nape | Integrisana |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 54 kWh/annum |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Promjer odvoda zraka | 12 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 281 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 205 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 20.3 cm |
| Širina | 52.5 cm |
| Dubina | 27.5 cm |
| Neto težina | 3.5 kg |
| Bruto težina | 4.3 kg |