Turboair napa CERTOSA AN/A/60/PBID EK000641822
Turboair napa CERTOSA AN/A/60/PBID: EK000641822
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 299,00 KM
- Cijena
- 189,00 KM
Turboair napa CERTOSA AN/A/60/PB | Tip nape: Kaminska | Protok zraka pri maksimalnoj brzini: 395 m³/h | Promjer odvoda zraka: 12/15 cm | Širina: 60 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Turboair napa CERTOSA AN/A/60/PB
- Naziv: Turbo Air Certosa AN/A/60/PB
- Klasa energetske efikasnosti: D
- Širina: 60 cm
- LED rasvjeta 2x3W
- Maksimalna usisna snaga: 395 m3/h
- Maksimalni nivo buke: 68 dB(A)
- Izlazni promjer: 120/150 mm
- Aluminijumski filter
- Tip kontrola: Mehaničke
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Turboair |
| Garancija | 2 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | D |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Promjer odvoda zraka | 120 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 395 m3/h |
| Display | Ne |
| Širina | 60 cm |