Hisense napa CH6IN6138BID EK000849740
Hisense napa CH6IN6138BID: EK000849740
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite dva ugradbena Hisense uređaja, a Hisense aparat za kafu HESCM15DBK platite samo 1 KM!
Kako biste iskoristili pogodnost, kafe aparat je potrebno dodati u košaricu.
Akcija traje od 15. aprila do 29. maja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 955,00 KM
- Cijena
- 899,00 KM
Poklon uz kupovinu dva uređaja!
Hisense napa CH6IN6138B | Tip nape: Zidna | Protok zraka pri maksimalnoj brzini: 750 m³/h | Promjer odvoda zraka: 15 cm | Širina: 60 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense napa CH6IN6138B
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Hisense |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 50 kWh/annum |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | A |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 750 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 315 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 50.4 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 37 cm |
| Neto težina | 17.5 kg |
| Bruto težina | 22.6 kg |