Faber napa VRT BK A90 2LSID EK000653110
Faber napa VRT BK A90 2LSID: EK000653110
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 539,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VRT BK A90 2LS — Ekstrakcijska/Filtracijska
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Faber |
| Garancija | 5 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 44 kWh/annum |
| Buka (dB) | 67 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 580 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 420 m3/h |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 90 cm |