Faber napa Stilo Smart X A60ID EK000652998
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 529,00 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Stilo Smart
Stvaranje kuhinjske nape ne znači samo njenu proizvodnju. To je puno više. To znači neumorno ulaganje sredstava, ideja i strasti u projekt. Znači smišljanje, skiciranje, dizajniranje, unaprijeđivanje. Napa je središte kuhinje i kao takva mora i može nuditi više i bolje.
Stilo Smart X A60 — Ekstrakcijska/Filtracijska
5 godina jamstva

HFH: Filter visoke učinkovitosti koji poboljšava liminaciju mirisa (95%).

Zahvaljujući LED rasvjeti imat ćete odlično osvjetljenje i izvrsnu vidljivost na cijelom području kuhanja, uz znatnu uštedu energije.

Mogućnost da se motor ugradi dalje od nape, daje veću slobodu pri dizajniranju napa te smanjuje buku u kuhinji.
| KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Materijal i boja | Nehrđajući čelik |
| Širina (mm) | 600 |
| Energetski razred | D |
| Upravljanje | Elektroničko |
| Rasvjeta | LED |
| Filter masnoće | Metalni kasetni perivi filter |
| Promjer odvoda (mm) | 150/120 |
| Broj brzina | 3 |
| Kapacitet (m3/h) | 230-435 |
| Pritisak (Pa) | 150-210 |
| Snaga (W) | 85-115 |
| Bučnost (dB(A)) | 54-68 |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Faber |
| Garancija | 5 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 65 kWh/annum |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | D |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 435 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 230 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 0 cm |
| Neto težina | 12.5 kg |
| Bruto težina | 15.5 kg |