Faber High-Light WH MATT KL A91/2ID EK000653002
Faber High-Light WH MATT KL A91/2ID: EK000653002
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.369,00 KM
Ekstrakcijska/Filtracijska
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ekstrakcijska/Filtracijska
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Faber |
| Garancija | 5 god |
| Tip nape | Integrisana |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 58 kWh/annum |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | A |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | E |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 290 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 560 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 90 cm |
| Dubina | 0 cm |
| Neto težina | 19.4 kg |
| Bruto težina | 28.8 kg |